O mnie

Zespół, którym kieruję składa się głównie z ludzi młodych, aczkolwiek doświadczonych i pełnych pasji. Każde nowe zlecenie traktuję jak wyzwanie- staram się spełnić marzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Zaufało mi już wiele firm, jak i osób prywatnych, głownie z obszaru powiatu poznańskiego oraz rodzinnych stron powiatu wolsztyńskiego. Wraz z zespołem stale podnosimy swoje kwalifikacje, co potwierdzają zdobyte przez nas uprawnienia. Jeśli szukasz firmy, która spełni Twoje oczekiwania- skontaktuj się ze mną.

Zapraszam do zakładki „Realizacje” oraz do galerii, aby zobaczyć co możemy wykonać dla Ciebie.

 

Igor Lehmann

 

Świadczone usługi

Instalacje elektryczne

Zajmujemy się instalacjami elektrycznymi w szerokim zakresie- od wymian sieci w mieszkaniach, wykonawstwo od podstaw w domach jednorodzinnych, po tworzenie rozbudowanych instalacji w obiektach przemysłowych i magazynowych.

instalacje odgromowe

Instalacje odgromowe zapewniają bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim, a także chronią Twój dobytek podczas wyładowań atmosferycznych, powstających podczas burz. Wszystkie prace na wysokościach wykonywane są przez profesjonalistów z odpowiednimi uprawnieniami wysokościowymi, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Systemy zabezpieczenia

Jeśli chcesz mieć stałą kontrolę nad swoją firmą lub domem, proponujemy szereg zabezpieczeń- od prostych systemów alarmowych, po rozbudowane systemy monitoringu wizyjnego oraz kontroli dostępu.

Instalacje dodatkowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy montaż instalacji dodatkowych, takich jak: bramy automatyczne, systemy sterowania ogrzewaniem, instalacje telewizyjne i sieci komputerowe. Ponadto oferujemy instalacje rozbudowanych sieci Wi-Fi obejmujących cały dom lub firmę. Ciekawym i użytecznym rozwiązaniem jest montaż videodomofonu, którym można sterować za pomocą smartfona lub innego urządzenia mobilnego, także poza domem.

pomiary elektryczne

Posiadasz w domu lub firmie starą instalację i chcesz czuć się bezpiecznie? Skontaktuj się z nami, a dokonamy odpowiednich pomiarów. Sprawdzimy czy Twoja instalacja spełnia wymogi bezpieczeństwa oraz potwierdzimy to protokołem. Pamiętaj, że posiadanie pomiarów elektrycznych jest wymagane przez ubezpieczalnie, aby otrzymać odszkodowanie na wypadek np. pożaru. Wykonujemy również pomiary natężenia oświetlenia ewakuacyjnego, ogólnego i stanowiskowego na potrzeby sanepidu i innych instytucji.

Centralne odkurzanie

W trosce o Twoje zdrowie i wygodę, proponujemy systemy centralnego odkurzania. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz już przenosić odkurzacza z pomieszczenia do pomieszczenia, a poziom hałasu podczas odkurzania wyraźnie się zmniejsza. Opcja ta jest korzystna dla alergików, gdyż unika się rozdmuchiwania kurzu i pyłu, który w całości zbiera się w pojemniku w innym miejscu. Istnieje też możliwość montażu dodatkowych elementów takich jak np. szufelki automatyczne i podblatowe, co sprawia, że sprzątanie staje się jeszcze wygodniejsze.